سخن روز /
معاون وزیر جهاد کشاورزی خبر داد: تقویت و توسعه فعالیت تعاونی های روستایی زنان در اولویت برنامه های این سازمان قرار گرفت
1398/10/08

معاون وزیر جهاد کشاورزی خبر داد:
تقویت و توسعه فعالیت تعاونی های روستایی زنان در اولویت برنامه های این سازمان قرار گرفت

شبکه تعاونی های روستایی زنان با 342 تعاونی و 62 هزار عضو در حوزه صنایع تبدیلی و تکمیلی محصولات کشاورزی,صنایع دستی و روستایی بومی ,پرورش محصولات کشاورزی و دامی مشغول به کار هستند ..
به گزارش پات : دکتر حسین شیرزاد رییس هیئت مدیره و مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در این خصوص گفت : با توجه به منابع اعتباری متعدد در حوزه توسعه روستایی نظیر صندوق حمایت از بخش کشاورزی و ردیف های مصوب وزارت جهاد کشاورزی در حو.زه زنان روستایی و نیز حمایت های اعتباری نهاد ها و سازمانهای ذیربط, پیگیری لازم جهت اخذ منابع اعتباری در دستور کار سازمان قرار گرفت.
معاون وزیر جهاد کشاورزی در ادامه گفت : با برخورداری از ظرفیت های تعاونی های روستایی زنان برنامه ریزی لازم جهت واگذاری مباشرت ها و خرید های حمایتی و تضمینی به تعاونی های روستایی انجام پذیرفته و در دستورالعمل ها به این موضوع به صورت ویژه توجه شده است .
مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران با تاکید بر بازاریابی و بازار رسانی تولیدات تعاونی های روستایی زنان به منظور بهره مندی از فرصت ها و امکانات نهاد های ذیربط در ایجاد فضای نملیشگاهی و عرضه تولید اظهار کرد :
در حوزه فنی و اجرایی, متناسب با ظرفیت تعاونی های روستایی زنان ،؛زیر ساخت ها و امکانات و اعتبارات لازم, راه های افزایش برخورداری تعاونی زنان از ظرفیت موجود بررسی و عملیاتی می گردد .
وی در پایان گفت : با توجه به مناسبت های پیش رو پیشنهاد دادیم با همکاری کلیه معاونت ها و مدیریت های سازمان, جشنواره تولیدات روستایی با حضور نمایندگان تعاونی های روستایی زنان از استانها در یکی از مکانهای عمومی شهر تهران برگزار گردد تا از این فرصت جهت معرفی ظرفیت ها و توانمندی های این تعاونی ها به مسئولان و دست اندرکاران متولی حوزه زنان روستایی در سطح وزارت جهاد کشاورزی و سایر نهاد های استفاده شود.
تعداد مشاهده خبر0 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal